לא מצאתם את הפלייבק שחיפשתם ?
התקשרו אלינו ונכין אותו עבורכם
03-6323132

שלום לכולם: הכנו פלייבקים חדשים לפי בקשתכם נמשיך וליצור עבורכם את כל הפלייבקים שתבקשו מאיתנו

אתר פלייבק נולד מאחל לכם גלישה וקנייה נעימה


 
עגלת הקניות שלך מכילה 0 פריטים.
בסכום של ₪0, לקופה
 


פלייבק
פלייבקים
פלייבק מקצועי
פלייבקים להורדה

חיפוש פלייבק באתר   (רשמו שם הזמר או שם השיר)

 

תקנון תנאי שימוש ורכישה באתר האינטרנט "פלייבק נולד"- playback-nolad.co.il 

1.1 ברוכים הבאים לאתר פלייבק נולד ( להלן: "האתר").
האתר מופעל ע"י אולפני סינגלס ( להלן: "אולפני סינגלס") ומשמש כחנות מסחר אלקטרונית לרכישת מוצרים על ידי ציבור הגולשים באינטרנט.
תחילת השימוש באתר ותכניו מעידה על הסכמתך ואישורך לאמור בתנאי שימוש אלו, במידה ואינך מסכים לתנאי מתנאיו, הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר. 

1.2 ההוראות בתקנון זה יחולו על כל שימוש ורכישה שיעשו על ידי הלקוח  הגולש באתר (להלן: "רוכש המוצר") ויהוו את הבסיס המשפטי לכל דיון בינו לבין אולפני סינגלס.
האמור בתנאי השימוש באתר בלשון זכר נועד לנוחות בלבד, ומתייחס לנשים וגברים כאחד.

2.1  אולפני סינגלס מאפשרים ל"רוכש המוצר" לרכוש פלייבקים, מוצרים ושירותים שונים באמצעות האתר, בצורה אמינה, מהירה ונוחה.

2.2  עבור כל מוצר המוצע למכירה מוצגים פרטיו של המוצר, הכוללים את מחירו.

2.3  לצורך ביצוע הזמנה של מוצר יש תחילה לבחור את המוצר. בעת הרכישה יש למסור פרטים כגון שם ושם משפחה, כתובת מגורים, כתובת דואר אלקטרוני, כתובת דואר למשלוח, מספרי טלפון, מספר ותוקף כרטיס אשראי, וכך הופך המשתמש ל"רוכש המוצר". כדי שההזמנה תבוצע ללא תקלות, חובה להקפיד על מסירת הפרטים הנכונים אחרת לא יוכלו אולפני סינגלס להבטיח את ביצוע הרכישה. יובהר כי הגשת פרטים כוזבים הנה עבירה פלילית והעושה כן, צפוי להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים.

2.4  לאחר ביצוע הפעולה תתבצע בדיקה של פרטי כרטיס האשראי, ועם אישור ההזמנה ע"י חברות כרטיסי האשראי, תינתן הודעה מתאימה כי הפעולה אושרה, וההזמנה תרשם בשרת האתר ובמחשבי אולפני סינגלס. חיוב "רוכש המוצר" בגין עלות המוצר הנרכש על ידו, יתבצע באמצעות כרטיס האשראי, לאחר ביצוע הפעולה.

2.5  במקרה בו לא אושרה העסקה ע"י חברות האשראי,ההזמנה אינה תכנס לתוקף ואינה תחייב את אולפני סינגלס לספק את המוצר.
מעבר לשימוש הנ"ל אולפני סינגלס מתחייבים שלא לעשות כל שימוש במידע ללא אישורכם, אלא אם כן הדבר נדרש עפ"י דין או כדי למנוע שימוש לרעה. אולפני סינגלס יאפשרו גישה למידע רק לאלה מעובדיה הזקוקים למידע לצורך מתן השירות.

3.1 אולפני סינגלס נוקטים באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור על סודיות המידע. כל העברה של מספר כרטיס אשראי מהאתר נעשית באופן מוצפן לפי תקן, אך בקיום מקרים שאינם בשליטתם ו/או הנובעים מכח עליון, אולפני סינגלס לא יהיו אחראים לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם לך ו/או למי מטעמך אם מידע זה יאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה.

3.2 לכתובת הדואר האלקטרוני של "רוכש המוצר" יישלחו עדכונים של מוצרים חדשים, ותכנים פרסומיים העשויים לעניין את "רוכש המוצר" מטעם מפעילי האתר. במידה ו"רוכש המוצר" אינו מעוניין לקבל עדכונים כאמור לעיל, עליו לשלוח לאולפני סינגלס הודעה דרך דף יצירת קשר לכתובת playback.nolad@gmail.com ולבקש באופן מפורש להוריד את שמו מרשימת התפוצה.

4.1  אולפני סינגלס לא יהיו אחראים לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שנגרם כתוצאה מתקלה בשרת, באתר, מתקלת תקשורת אחרת כלשהיא, מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתם של אולפני סינגלס לרבות שביתות השבתות וכיוצ"ב.
חשוב להבהיר: אין התחייבות מצידנו לתת מענה בכל עת ובכל שעה. לכן, כאשר הינכם רוכשים פלייבק דרך האתר שלא בשעות הפעילות של מוקד התמיכה, עליכם לקחת בחשבון שאם קרתה תקלה כלשהי, היא תטופל רק במועד הבא של חידוש פעילות המוקד.

4.2  משלוח בדואר מתייחס אך ורק למשלוח דואר בתחומי מדינת ישראל.

4.3  זמני אספקת המוצרים/שירותים כפי שאלה מצוינים באתר כוללים רק את חישובם של ימי עסקים .(ימי א' עד ה', לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג).

4.4  במקרים דחופים ניתן להתקשר לבועז: 050-3533611

4.5  דמי המשלוח ישולמו ביחד עם התשלום בגין המוצר. במכירה בתשלומים, יגבו אולפני סינגלס את דמי המשלוח כבר בתשלום הראשון.

5.  מדיניות ביטולים-
כל הרוכש מוצר באתר רשאי  לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981.
יובהר שכאשר המוצר הנמכר הינו קובץ שמועבר אוטומטית ומיידית עם ביצוע הפעולה ל"רוכש המוצר", חלים על העסקה התנאים הבאים:
א. אם המוצר טרם נמסר ו/או נשלח ל"רוכש המוצר", אזי יהיה רשאי לחזור בו מביצוע הרכישה במשך 14 יום מרגע ביצוע הרכישה באתר, וזאת ע"פ ובכפוף לחוק הגנת הצרכן.
ב. אם המוצר כבר נמסר/ הועבר/ נשלח  ל"רוכש המוצר", אזי לא יוכל לחזור בו מביצוע הרכישה ויהיה חייב בתשלום מלא עבור המוצר שרכש.

6.1  "רוכש המוצר", הינו כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות. במידה והינך קטין (מתחת לגיל 18) או אינך זכאי לבצע פעולות משפטיות ללא אישור אפוטרופוס, יראו את שימושך באתר כאילו קיבלת את אישור האפוטרופוס.

6.2  "רוכש המוצר", הינו בעל תעודת זהות ישראלית תקפה או תאגיד המאוגד והרשום כדין בישראל. 

6.3  "רוכש המוצר", הינו בעל כרטיס אשראי ויזה או ישראכרט ישראלי או בינלאומי תקף, שהונפק בישראל ע"י אחת מחברות כרטיסי האשראי.

6.4  "רוכש המוצר", הוא בעל תא דואר אלקטרוני  ברשת האינטרנט ובעל כתובת בישראל .

6.5  מבלי לגרוע מהאמור לעיל, יהיו אולפני סינגלס, רשאים למנוע מ"רוכש המוצר",  מלרכוש מוצרים באתר, באמצעות חסימה שלו בכל אחד מהמקרים הבאים:

6.5.1  "רוכש המוצר" ביצע מעשה בלתי חוקי ו/או עבר על הוראות הדין;

6.5.2  "רוכש המוצר" הפר תנאי מתנאי התקנון;

6.5.3  "רוכש המוצר" מסר בעת ההרשמה ו/או לאחר מכן בטלפון פרטים שגויים במתכוון;

6.5.4  "רוכש המוצר" ביצע מעשה או מחדל שיש בו כדי לפגוע באולפני סינגלס או בפעילות התקינה של האתר ו/או מי מטעמה ו/או מי מצד ג' כלשהו.

6.5.5  בכוונת "רוכש המוצר", לשוב ולמכור את המוצר או השרות בו יזכה לצד ג' ו/או לסחור בו בכל דרך או צורה שהיא.

7. אולפני סינגלס הם המחליטים הבלעדיים על תוכן האתר ולהם שמורה הזכות הבלעדית להוסיף ולגרוע ו/או לשנות מוצרים ושירותים מן האתר, וכן לשנות מחירי מוצרים בכל עת וללא התראה מראש, לפי בחירתם וראות עיניהם בלבד.

8. דין ומקום שיפוט-
התקנון יפורש על פי חוקי מדינת ישראל. כל תביעה שתוגש כנגד אולפני סינגלס תתברר אך ורק בבית משפט המוסמך בישראל. סמכות השיפוט המקומית הייחודית והבלעדית בכל הקשור לתקנון השימוש והרכישה באתר, שמורה לבית המשפט המוסמך במחוז תל אביב-יפו.

9. באם נפלה טעות בתיאור המוצר, לא יחייב הדבר את אולפני סינגלס. תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר, חלקן או כולן, לבין המוצרים הנמכרים בפועל. 
על "רוכש המוצר" לקרוא בעיון את פרטי המוצר ולהאזין לדוגמית לפני ביצוע הרכישה.

10."רוכש המוצר" מצהיר בזאת, כי לא תהיה לו או למי מטעמו כל טענה או תביעה כנגד אולפני סינגלס, בעליהם, ו/או עובדיהם ו/או מפעילי האתר ו/או צד ג' כלשהו הקשור לאתר, והוא פוטר אותם בזאת מכל אחריות לכל נזק שיגרם, במישרין או בעקיפין, בגין מוצר ו/או שירות לרבות מחמת שמישותו, איכותו, אופיו, השימוש בו, ו/או איחור באספקתו.

11. באם יבקש "רוכש המוצר" לפנות בבקשת עזרה ו/או הבהרה, ו/או דרישה כלשהי , יעשה זאת בפניה למפעילי האתר באמצעות דף יצירת קשר המופיע בתפריט האתר, וינסח הודעה קצרה למפעילי האתר בה הוא מפרט את רצונו. אולפני סינגלס יעשו ככל האפשר לחזור במהירות האפשרית עם תגובה כלשהי לפנייה שנעשתה, אך אינם מתחייבים על זמן התגובה לפניות.

12. כל הזכויות שמורות לאולפני סינגלס. אין לצלם,להעתיק,לשכפל, להקליט, ולעשות כל שימוש מסחרי מבלי לקבל על כך אישור מראש,בכתב, מאת אולפני סינגלס.

13. התקנון ניתן לשינוי בכל עת ע"י אולפני סינגלס, ועל פי שיקול דעתם הבלעדית.

צוות האתר מאחל לכם קנייה בטוחה ונעימה.  

חנות וירטואלית